AKTUALNO

7. otvoreno kadetsko prvenstvo Varaždinske županije, Var. Toplice, 23.05. - 25.05.2014link

Blog
četvrtak, travanj 10, 2014
ŠŠK Mladost je u subotu 12.04. u hotelu Minerva bio domaćin završnice kadetskih liga regije centar u kojima je ove godine nastupilo 60 kadetskih ekipa iz 8 županija i grada Zagreba, a od toga tek tri ekipe iz naže županije; Mladost I u 2. ligi, Mladost II u 3., te Varaždin u 4. ligi. Nadamo se da će od iduće sezone sa svojim kadetima ovo natjecanje početi igrati i ekipe iz Novog Marofa i novoosnovanog kluba iz Lepoglave. Detaljne informacije, slike i video pronađite na stranici ŠŠK Mladost.

.

sahuvz @ 07:18 |Komentiraj | Komentari: 0
srijeda, ožujak 19, 2014
Objavljen je RASPIS za 7. kadetski open u Varaždinskim Toplicama koji će se održati od 23. do 25. svibnja. Pozivaju se klubovi iz Varaždinske županije da informiraju i dovedu svoje kadete na natjecanje u što većem broju.

sahuvz @ 13:23 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, veljača 17, 2014
Jučer, 16. 2. 2014. odigrano je u prostorijama ŠD Varaždina ovogodišnje županijsko kup natjecanje.

Treće mjesto osvojila je ekipa Mladosti iz Varaždinskih Toplica pobijedivši ekipu Metalca iz Ladanja Donjeg.

Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠD Varaždina II, pobijedivši u finalu ekipu ŠK Marof iz Novog Marofa.

sahuvz @ 11:49 |Komentiraj | Komentari: 0