AKTUALNO

9. otvoreno kadetsko i juniorsko prvenstvo Varaždinske županije, Var. Toplice, 29.04. - 01.05.2016 → link www.sah-mladost.hr

Blog
ponedjeljak, svibanj 2, 2016
U Varaždinskim Toplicama od 29. travnja do 1. svibnja 2016. održan je 9. po redu turnir za mlade.

Nastupilo je 26 igrača iz naše županije.

Sve detalje sa natjecanja pogledajte OVDJE

sahuvz @ 08:44 |Komentiraj | Komentari: 0
utorak, prosinac 8, 2015
Tradicionalno, na Štefanje u petak 26.12. sa početkom u 10:00 sati u osnovnoj školi u Var.Toplicama održati će se Božićni turnir. Turnir je zamišljen kao okupljanje šahista svih generacija iz Varaždinske županije u blagdanskom raspoloženju, a mogu doći i ostali. Tempo igre: 10 minuta, švicarski sustav 9 kola. Svi sudionici primiti će simboličnu nagradu, a najbolji iz kluba Mladost prijelazni klupski pehar. Upisnine nema

sahuvz @ 12:01 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, studeni 9, 2015
U subotu 07. studenog u Varaždinu se u poslijepodnevnom satima održao 1. memorijalni turnir u spomen našeg prijatelja, istaknutog šahovskog djelatnika iz naše županije Željka Rodeka koji je preminuo prije točno godinu dana.

U izrazito toplom i prijateljskom ozračju na turniru su se okupile sve generacije, ukupno 57 igrača. Prije početka turnira prisutne je pozdravila gđa Branka Rodek, te g. Velimir Ćić ispred tvrtke "Elektra" u kojoj je Željko proveo svoj radni vijek.

IMAG2797IMAG2800

Pobjedio je Goran Šegović iz Varaždina, najbolji igrač iznad 60 godina starosti bio je Stjepan Radić iz Lepoglave, dok je najbolji u kategoriji do 18 godina bio David Lesar iz Štrigove.

REZULTATI

sahuvz @ 09:14 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, studeni 6, 2015
U organizaciji Školskog sportskog saveza Varaždinske županije i Šahovskog saveza Varaždinske županije u školi u Var. Toplicama održan je prvi pojedinačni (od tri) šahovski turnir za učenice i učenike osnovnih škola, odvojeno niži i viši razredi.

Na turniru za niže razrede nastupilo je 16 igrača. Prvo mjesto osvojio je Petar Križanić iz Var. Toplica ispred Leona Martinčevića i Pavla Kovačeka iz Druškovca. Najbolja od djevojčica bila je Inkret Janja iz Druškovca. REZULTATI

Kod viših razreda pobjednik turnira je Matija Njegač iz Varaždina, ispred naših Filipa i Borne, u konkurenciji 10 natjecatelja. Najbolja od djevojčica bila je Sever Silvija iz Druškovca. REZULTATI.

Turnir je prvi od tri turnira koji će se odigrati u školskoj godini 2015/2016.
Drugi turnir biti će uz pravodobnu najavu početkom veljače u Varaždinu, a treći krajem travnja u Druškovcu.
Prvih 10 igrača na svakom turniru osvaja bodove za ukupni plasman.
Pobjednici ukupnog plasmana osvajaju pehare.
sahuvz @ 23:34 |Komentiraj | Komentari: 0